ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬІНШІ ПОСЛУГИ
 Версія для друку

Спеціальна підготовка осіб, що залучаються установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Спеціальній підготовці підлягають особи, що залучаються установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, що встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (п. 14).

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області надає освітню послугу із проведення спеціальної підготовки осіб, що залучаються установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки за програмою тривалістю 18 годин, на договірних засадах. Вартість навчання однієї особи становить 363,30 грн.

Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій

Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій відбувається відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», наказу МВС України від 30.12.2014 року № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні».

Спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою відбувається відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», наказу МВС України від 30.12.2014 року № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні».

Вартість навчання однієї особи - 350 гривень 00 коп.

При комплектуванні групи можливе проведення занять за виїзною формою навчання. Вартість навчання буде залежати від місця проведення занять.

По закінченню навчання слухачі отримують посвідчення встановленого зразка.

Розробка матеріалів з питань цивільного захисту

    Твіт