ГоловнаГРОМАДЯНАМЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ
 Версія для друку

Функціональне навчання у сфері ЦЗ

Функціональне навчання проводиться відповідно до статті 91 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 230 від 28.03.2018), з відривом від виробництва із збереженням заробітної плати.

Освітній процес Центром здійснюється за ліцензією МОН України, що видана згідно з додатком 2.2 наказу МОН від 01.04.2020 № 119-л «Про ліцензування освітньої діяльності», на підставі плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області на поточний рік, який щороку затверджується розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації

Поза планом навчання може проводитись на підставі заявок від суб'єктів господарювання на контрактній основі.

Навчання передбачає проведення класно-групових, групових вправ, інструктивних занять, індивідуальних завдань, консультацій, самостійного вивчення матеріалу та контрольних заходів.

По закінченню навчання слухачі отримують посвідчення встановленого зразка. Наказом ДСНС України від 10.12.2019 року №706  «Про єдину наскрізну нумерацію посвідчень про функціональне навчання у сфері цивільного захисту» затверджено діапазон номерів Херсонської області  20000000 – 20999999.

1615273914239.jpg

За два тижні до початку занять, особа, яка прибуває на навчання, надсилає лист замовлення на електронну адресу: nmc@ks.dsns.gov.ua

У замовленні обов’язково вказати: ПІБ слухача (у родовому відмінку), особистий мобільний телефон, район, місце роботи, посада, особисту електронну адресу на яку будуть надіслані додаткові матеріали з навчання та інше. Додатково отримати інформацію з питань навчання можна за телефоном кабінету навчального (0552) 32-85-59.

На початку занять для осіб керівного складу та фахівців суб’єктів господарювання, які проходять навчання за контрактом, за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, оформлюється договір про надання освітніх послуг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року №796 “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності”

Оплата за послуги із проведення навчання з питань цивільного захисту здійснюється суб’єктами господарювання та юридичними особами, після укладання договорів, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області

Вартість функціонального навчання у 2021 році становить:

керівного складу (програма 27 годин) - 590 грн. 00 коп.;

фахівців у сфері цивільного захисту (програма 18 годин) - 370 грн. 00 коп.

Факт надання освітньої послуги з проведення навчання з питань цивільного захисту оформлюються актами здачі-прийому робіт (наданих послуг).

  1. Перелік категорій осіб, які проходять навчання
  2. Плани комплектування Центру слухачами
  3. Ліцензії на освітню діляльність
  4. Вартість навчання
  5. Замовлення на функціональне навчання

Спеціальна підготовка осіб, що залучаються установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Спеціальній підготовці підлягають особи, що залучаються установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, що встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (п. 14).

Проведення спеціальної підготовки покладено на територіальні курси, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Організаційно- методичними вказівками з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2020 - 2021 роки (наказ ДСНС України від 21.12.2019 р. № 738) рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій з метою здійснення навчання працівників з питань цивільного захисту, зокрема правилам техногенної та пожежної безпеки, забезпечити проходження особами, які залучаються до проведення безпосередньо на підприємствах, в установах та організаціях інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, спеціальної підготовки у навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту (п. 2.4.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області надає освітню послугу із проведення спеціальної підготовки осіб, що залучаються установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки за програмою тривалістю 18 годин, на договірних засадах.

Вартість навчання однієї особи становить 363 грн. 30 коп.

По закінченню навчання слухачі отримують сертифікат про проходження навчання.

спец навчання.JPG

1. Замовлення на спеціальне навчання

Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій

Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій відбувається відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», наказу МВС України від 30.12.2014 року № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні».

Спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою відбувається відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», наказу МВС України від 30.12.2014 року № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні».

Вартість навчання однієї особи - 350 грн. 00 коп.

При комплектуванні групи можливе проведення занять за виїзною формою навчання. Вартість навчання буде залежати від місця проведення занять.

По закінченню навчання слухачі отримують посвідчення встановленого зразка.

Снимок.JPG

1. Замовлення на навчання з питань пожежної безпеки


 

    Твіт